Приватна садиба під ключ! Частина 2

Приватна садиба під ключ! Частина 2

Доброго часу доби, шановне товариство.

Зараз ми разом з Вами відправимось у цікаву подорож, по інтер’єру помешкання над, яким ТзОВ «Компанія Грифон» працювали протягом року. Отже запрошуємо Вас на невеличкий екскурс. Однією з основних задач, які стали перед нашою компанією, це була інтерпретація одного й того самого виробу, але у двох різних стилях, зараз ми говоримо про вхідні двері та вікна. Оскільки екстер’єр та інтер’єр за задумом мали відрізнятись, то і вигляд вікон та дверей, також мусів відповідно бути ззовні одним, а всередині інакшим. Цього ефекту вдалось досягти, завдяки високотехнологічному устаткуванню , та безумовно таланту та досвіду наших майстрів. Ззовні вікна та вхідні конструкції пофарбовані в натуральний колір, зсередини у фешенебельний срібно-чорний, що надає надзвичайно загадкового ефектупомешканню. Крім цього цікавим елементом вхідних дверей є срібна дверна ручка, та латунний лев обрамлений у дерев’яній розетці, який також пофарбований у срібний колір, і є символом сили, та мудрості.

pryvatna-sadyba-pid-klyuch

Ідея інтер’єру була у поєднанні могутності та екологічності дикого зрубу, з якого зроблена садиба, з вишуканим класичним стилем інтер’єру оснащеним самим останнім словом побутової техніки, яка органічно і ненав’язливо спрощує життя господарям. Проходячи через вхідні двері ми з вами опиняємось, неначе у добротній сільській хатині – саме так нас змушує думати вигляд прихожої, але проходячи крізь двері, ми опиняємось у справжній королівській резиденції, де гармонічно та зі смаком поєднанні кольори та матеріали.

В помешканні гармонічно з класичним виконанням меблів та інтер’єру поєднані метали (латунь, срібло) . Композиція підлоги виконана з чорного та білого мармуру, у візерунках спроектованих, нашими дизайнерами. Стільниці на кухонних столах виготовленні з рідкісного білого з темними вкрапленнями кварциту. Винні шафи, шкафчики кухонні, столи, стільці, серванти, колони виконанні за індивідуальними кресленнями і оздоблені різнми типами різьблень і декоративних елементів(пілястри, пілони, канелюри, розетки, карнизи, тригліфи, метопи), для кращого сприйняття рельєфу поверхні виготовлених меблів, майстри нашої компанії застосували одну з найскладніших технік обробки та фарбування деревини, досягнувши блискучого ефекту проступання срібної фарби, крізь чорну емаль, без чітких ліній і додаткових акцентів, що робить всі елементи гармонічними та довершеними. Результат був досягнутий за допомогою комбінації різних шарів лакофарбових матеріалів: срібної фарби, грунту, емалі, лаку.

pryvatna-sadyba-pid-klyuch4

Перший поверх розбитий за задумом на дві секції : кухонну та вітальну кімнату, видимих стін в приміщенні за бажанням клієнта немає, все відділено тільки тематично, з допомогою візерунків на мармуровій підлозі, та меблів котрі стилістично виділяють секції. Попадаючи на кухню ми бачимо з Вами вишукані меблі , з вражаючими за своєю деталізацією різьблені декори на меблях. Складається враження, що на такій кухні можуть створюватись, лише кулінарні шедеври, які відповідатимуть стилістиці, яка не може не надихати на їхнє створення. Зроблені з високоякісного дуба меблі в стилі класицизму, пофарбовані у чорно-срібний колір, кухонний острівець вкрашений різьбленими розетками, колонами, тригліфами, зверху на ньому розміщена стільниця з кварциту, винна шафа, оздоблена різьбленою короною, біля неї розташувалась делікатна барна стійка зі стільцями, це все разом, створює композицію неповторності і заможності помешкання.

Трішки далі в кухонній секції, ми бачимо розташований обідній стіл на шість персон, розрахований для трапези у сімейному колі, зручний, компактний, вишуканий стіл, зі стільцями італійського виробника ThroneGrande. По всьому периметру помешкання проходить плінтус, який виготовлявся за допомогою спеціально придбаних, під це замовлення фрез, щоб підкреслити довершеність інтер’єру у всіх його деталях, надаючи чіткості форм, та візуально контрастного відокремлення підлоги від стін, адже пофарбований плінтус в тон меблів, і чітко виділяється на фоні білих стін та світлої підлоги.

Оскільки власник помешкання людина гостинна, і є потреба для розміщення великої кількості гостей за обіднім столом, було прийнято рішення виготовити нерозкладний стіл на дванадцять персон укомплектований стільцями відомого італійського виробника «ThroneGrande», утворивши вражаючий комплект достойний найвишуканіших президентських та королівських резиденцій.

Також хочемо звернути вашу увагу на справжній світ підводної флори і фауни просто у вітальній. Два кубічних метри води у акваріумі з дерева, звучить якось не практично, чи не так? Але дорогі читачі хочу вас запевнити, що дана модель акваріуму , яка виконана в одному екземплярі на весь білий світ, прослужить довго та сумлінно, адже наші майстри декоруючи акваріум під стиль приміщення, створили справжній шедевр,клопітливо крок за кроком, використовуючи металевий каркас для укріплення дерев’яного оздоблення, з урахуванням всіх навантажень, технологій і агресивних середовищ пов’язаних з тиском і великим об’ємом.

Одним з цікавих елементів у вітальні є люстравідомого італійського виробника Baga, загальним діаметром 1,8 метра, Яка придає приміщенню вишуканості та яскравості.

Оформлення стінки з акустичною системою, також була задача з непростих, але не для компанії з великим багажем досвіду. Не простою ситуація стала завдяки площі стінки , котра за задумкою мала бути без жодних швів, яка становить більше шести квадратних метрів, що виходить за межі стандартних площ листових матеріалів. Та завдяки багаторічній співпраці з нашими партнерами, вони погодились зробити для нас нестандартний розмір плити, завдяки чому побажання клієнта були задоволенні на всі 100%. Цікавим акцентом у вітальній можна виділити мармуровий камін висотою майже три метри, інкрустований криволінійною декорацією з мармуру, придаючи шикарного вигляду всій композиції вітальні.

Вхід з вулиці до вітальної кімнати через панорамну конструкцію завширшки більш ніж шість метрів, і також як згадувалось на початку виконана у двосторонньому пофарбуванні, для ефекту перевтілення з сільської садиби у королівську резиденцію. Вся конструкція вкрашена різьбленими карнизами, та є розсувною, завдяки надпотужним і багатоциклічним механізмам німецької фірми Рото. Основною чеснотою даного механізму є те, що не дивлячись на великий габарит стулок, відчиняти і зачиняти конструкцію може навіть дитина.

Вітальня облаштована шикарними м’якимимеблями власного виробництва, виготовленими із найякісніших матеріалів, за прикладом найвідоміших італійських меблевих фабрик. Дерев’яний міцний каркас, високосортна біла шкіра, та надійна німецька меблева фурнітура – і як результат блискуча, комфортна м’яка частина готова служити своїм власникам, на протязі десятиліть. Особливою прикрасою вітальні, вийшов круглої форми журнальний столик у стилі класицизму, виконаний дуже тонко та делікатно, гармонічно вливаючись у простір вишуканості та довершеності інтер’єрної думки. І ще багато можна говорити про цей витвір інтер’єрного мистецтва, тому в наступній статті, ми розкажемо Вам, як ми створювали сходи , які не мали кріпитись до стін, і естетичний вигляд, яких не передбачував жодних бетонних конструкцій. Піде мова про особливість приміщень на другому поверсі, унікальність поручнів, і багато багато інших цікавих епізодів зі створення цього архітектурного шедевру. Дякуюємо за увагу, та до нових зустрічей.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×