Чому варто обрати дерев’яні вікна?

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ДЕРЕВ’ЯНІ ВІКНА?

Компанія «Грифон» пропонує Вам ряд варіантів засклення, котрі вы можете вибрати для своєї квартири, заміського будиночку, дачі чи офісу. Кожен варіант має свої особливості и переваги — як в плані зовнішнього вигляду, так і конструктивні. Наші консультанти допоможуть підібрати варіант, який найкраще підходитиме саме Вам — самий дешевий, самий теплий, самий тихий, самий довговічний. Хочу зазначити що у своїх виробах ми використовуємо тільки найякісніші матеріали: фурнітура ROTO, VHS, профіль ALUPLAST, INTERTEC, склопакети glastroesch. Дерев’яні вікна прекрасно зберігають тепло, володіють чудовими дизайнерськими рисами, до того ж вони «дихають», тобто не створюють парникового эффекту. Вікна з клеєного брусу не бояться деформацій, а значить, їх можно сміло встановлювати в любому приміщенні.

Сучасні дерев’яні вікна – це: 

  • краса;
  • респектабельність;
  • висока якість;
  • захист від вітру і холоду.

До того ж дерево – матеріал екологічний, що дуже важливо в теперішній час. Краса, естетичність дерева набагато вища, ніж у пластика.

Дерев’янні вікна – це просте, функціональне і красиве вирішення віконного питання, вони створять респектабельный фасад і при цьому захистять приміщення від агресивних атмосферних впливів. Такі вікна підійдуть також до любого інтер’єру, в незалежності від стилю, мода на дерево не проходить ніколи, так, як це – співвідношення натуральності і функціональності.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×