Магазин

Міжкімнатні двері у Львові, ціни

mizhkimnatni-dveri2

Міжкімнатні двері грають важливу роль в дизайні інтер’єру. Поділяючи загальний простір квартири , будинку або офісу на ізольовані один від одного приміщення, міжкімнатні дверні конструкції підкреслюють загальний стиль Вашої оселі. Саме тому такі двері неодмінно повинні гармоніювати з внутрішнім дизайном кожної кімнати і вписуватися в загальний інтер’єр .

Купити міжкімнатні двері у Львові в наші дні досить просто. Величезна кількість фірм, що займаються виробництвом дверних конструкцій, буквально завалюють вітчизняного споживача різними пропозиціями. Однак далеко не всі продають дійсно якісну і довговічну продукцію. Саме тому, перш ніж купувати міжкімнатні двері, необхідно з’ясувати, на які її особливості необхідно звертати особливу увагу.

Перш за все, хочеться відзначити, що внутрішні двері за своєю колірною гамою повинні поєднуватися з меблями і навіть покриттям підлоги в приміщенні. Проте, вибираючи міжкімнатні двері, не варто керуватися виключно їх дизайном. Не менш важлива і практична сторона – якість дверного полотна і дверної коробки, замків, кріплень, фурнітури, а також процес установки.

За типом дверного полотна розрізняють щитові і фільончасті міжкімнатні двері. Щитові дверні конструкції являють собою щити з мелкопустотним заповненням з шпону, картону, фанери, дерев’яних рейок, або ДСП. Такі двері мають гладку поверхню і можуть бути облицьовані фанерою, шпоном, або пластиком.

Двері фільонки – це конструкція з рами і вставлених в неї щитків з дощок, фанери, або інших матеріалів (фільонок). Філенчаті дерев’яні міжкімнатні двері вважаються найбільш довговічними, надійними і практичними.

Дверна коробка міжкімнатних дверей повинна складатися з поперечини і двох вертикальних стійок. Матеріалом для коробки може служити як масив будь-якої породи дерева, так і шпонований МДФ.

Кріплення дверного полотна до коробки проводиться за допомогою петель, які складаються з стрижня і половинок. Для неважких дверей, як правило, встановлюються дві петлі.

В якості запірного механізму для міжкімнатних дверей може виступати як замок, так і звичайна засувка. Дверна ручка повинна мати якісне покриття, яке не облізе з часом.

«Компанія Грифон» пропонує Вашій увазі величезний асортимент якісних і стильних міжкімнатних дверей власного виробництва з еко матеріалів (дерево по композитній технології) за прийнятними цінами. Саме наші вироби здатні зробити Вашу оселю неповторною, затишною, а головне безпечною для Вас і Вашої сім’ї, адже вони не містять ні ДСП ні МДФ, ні інших додаткових компонентів,які можуть містити шкідливі речовини для людського організму, а тільки екологічно чисту сировину – всім нам знайоме дерево. У нас Ви зможете не тільки замовити стандартні моделі міжкімнатних дверей, але й придбати дверні конструкції, виконані під Ваше індивідуальне замовлення.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×