Гардини

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гардини у Львові, пошиття та дизайн шторів

gardyny2

Гардини, придбані в «Компанії «Грифон»- це ексклюзивні вироби, виконані у відповідності з вибором замовника та пошиті за індивідуальними ескізами дизайнера конкретним майстром-фахівцем з виготовлення гардин.

Виробництво Гардин включає в себе пошивочний цех та цех з виготовлення й складання карнизів. Індивідуальний підхід до виконання замовлення означає не тільки особисту відповідальність, але й виготовлення ексклюзивного виробу, в якому персоніфіковані висока кваліфікація та індивідуальність майстра-виконавця.

Колекції тканин представлені провідними виробниками Бельгії, Німеччини, Італії, Франції, Швейцарії, Іспанії завжди є в наявності та поповнюються новими розробками текстильної промисловості Європи.

Наші дизайнери-професійно підготовлені випускники кращих навчальних закладів м. Львова допоможуть Вам створити затишок та зробити Вашу оселю ще більш привабливішою.

Питання та відповіді про штори та гардини

  • Чи потрібно прати гардини?

Головний критерій вибору схеми догляду – це матеріал. Якщо гардини пошиті із складних тканин, на кшталт оксамиту, простіше одразу віддати їх в хімчистку. А от більш повсякденні тканини можна прати вдома, дотримуючись температурного режиму. Спочатку обережно зніміть гардини та стряхніть з них пил. Щоб видалити плями, залиште їх ненадовго у спеціальному розчині. Для прання краще обирати рідкі засоби, бо звичайний порошок погано вимивається.

  • Як прати складні декоративні гардини?

Делікатні тканини чи складні штори, наприклад – із ниток, краще прати у спеціальному мішечку. Їх не треба віджимати та неможна сушити в машинці. А от якщо гардини прикрашені намистом, стразами, стеклярусом, тощо, прати їх в домашній машинці взагалі не рекомендується.

  • Що краще: гардини чи ролети?

Варто орієнтуватися на призначення. Гардини – затишні, теплі та розкішно виглядають у спальнях чи вітальнях. Проте вони більш вибагливі. Ролети чудово проявляють себе на кухні, на якій масивні штори швидко брудняться та поглинають запахи.

  • Де купити гардини у Львові?

Ексклюзивні, стильні та якісні гардини на свій смак ви можете придбати у нас. Компанія Грифон розробляє індивідуальні рішення та використовує найкращі тканини від провідних європейських виробників.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×