Реалізація проекту Cabinet

Реалізація проекту Cabinet

Легендарне кафе-читальня Cabinet у середмісті Львова заслужено займає топове місце серед улюблених місць відпочинку львівської богеми та туристів. Цей заклад приваблює відвідувачів зі всього світу своєю автентичністю та атмосферою. Після більш, ніж  10 років роботи закладу,  у Кабінеті провели реконструкцію. Загальна концепція залишилась та сама, однак підхід до оформлення інтер’єру кардинально оновив Кабінет.

Створити оригінальний інтер’єр та втілити усі задуми архітектора Арсена Костишина, засновника студії дизайну інтер’єрів та архітектурного проектування ARS-IDEA, змогли майстри ТзОВ «Компанія «Грифон». Це команда професіоналів, які виконують найсміливіші ідеї дизайнерів, пропонують найкращі рішення та використовують найновіші технології.  Реалізовували проект впродовж року. Але час та зусилля витрачені на оформлення інтер’єру Кабінету були того варті.

Ще з вулиці заклад вирізняється класичним оформлення вікон, вітрини, вхідної групи та дверей.  Майстри «Грифону» змонтували та оформили фасадну конструкцію кав’ярні, не порушивши автентичності міста, від так зовні кафе-читальня гармонійно вписалась в архітектуру старого міста.  Як тільки ви переступаєте поріг цього шедеврального закладу, ви одразу поринаєте в атмосферу Габсбурзької епохи міста Лева.

Реконструкція кафе передбачала зниження рівня підвалів, створення антресолі в головному залі, а також трьох окремих кімнат. Таким чином кількість посадочних місць збільшилась до 96. Оновлений заклад відрізняється не тільки яскравим зовнішнім виглядом, але й сучасним кухонним приладдям. Дизайнери інтер’єру підготували для гостей Cabinet незвичний сюрприз  – таємну кімнату, сховану серед великої кількості книг.

Інтер’єр наповнений шикарними дерев’яними шафами з книгами, стилізованими бетонними стінами з імітацією книжкових полиць, до блиску натертими поручнями та м’яким  приємним освітленням.  Класичні елементи декору вдало поєднані з оригінальними лініями антресоль та кольоровими м’якими меблями. Шику та розкоші інтер’єру додають  гвинтові дерев’яні сходи посередині основної зали, які оточено клітками з папугами. А доповнює атмосферу вишукано поєднані дрібні деталі інтер’єру, безліч хороших книг та приємна музика.

Таким чином, після реконструкції, яка була б неможливою без вмілих рук майстрів ТзОВ «Компанія «Грифон» які реалізовали проект дизайн студії ARS-IDEA, літературна кав’ярня Кабінет зажила новим життям. Кабінет навіює атмосферу, в якій хочеться насолоджуватись запашною кавою, спостерігати за плинністю часу та не зважати на метушню міста.

Дизайн проекту  –  компанія ARS-IDEA

Архітектор  –  Арсен Костишин

Реалізація  –  компанія «Грифон»

Фотограф  –  Андрій Авдєєнко

Отримати консультацію стосовно інтр’єрів можна за телефоном (050) 37-27-323. Компанія “Грифон” готова реалізувати Ваші найамбітніші проекти.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×