Маркізи

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Маркізи терасні, балконні та ковшов у Львові. Ціни

markizy2

Маркізи – це сучасні сонцезахисні конструкції, які сьогодні широко застосовуються серед споживачів (ресторани, кафе, тераси, сади, балкони і т.д.). Маркіза це тіж самі навіси, але різниця суттєва в тому, що конструкцію маркізи при потребі (наприклад на зиму) можна згорнути.

Маркізи виготовляються з високоякісних тканин австрійської фірми SATTLER. Практичність матеріалів, міцність каркасів і простота в управлінні-одна з головних особливостей цих сонцезахисних систем. Стійкі до вигорання кольори матеріалів маркізних систем відкривають широкі можливості для створення неймовірно красивих і сучасних фасадів будинків.

Питання та відповіді про маркізи на вікна

  • Чи вигорають маркізи на сонці?

Вуличні маркізи, які виконують функцію захисних навісів, постійно потрапляють під вплив прямого сонця, опадів та інших погодних чинників. Саме тому тут надзвичайно важлива якість тканини. Ми використовуємо спеціальні австрійські матеріали, які ще довго не змінюють колір та зовнішній вигляд.

  • Як монтуються маркізи?

Фактично, захисні маркізи – це цупке полотно на каркасі. Тому і монтаж починається саме з виготовлення і встановлення опорної конструкції. Впоратися з цим самостійно не так просто, тому краще довіряйте такі роботи спеціалістам.

  • Що краще: маркізи чи звичайні тенти?

Стандартні тенти чи сонцезахисні парасольки більш мобільні та обійдуться дешевше. Проте маркізи виглядають набагато елегантніше. Вони більш практичні і функціональні, одразу задають атмосферу та дозволяють витримати стилістику екстер’єру. А це важливо і для приватних будинків, і особливо – для ресторанів, кафе, заміських баз відпочинку, тощо.

  • Де придбати маркізи у Львові?

Купити якісні та стильні маркізи у Львові можна у нас. Компанія Грифон пропонує різноманітні варіанти для побутових та комерційних потреб.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×