Приватна садиба під ключ! Частина 1

Приватна садиба під ключ! Частина 1

Доброго дня шановні відвідувачі сайту. Сьогодні ТзОВ «Компанія «Грифон»» хоче ознайомити Вас з послідовністю виробництва цікавого, красивого, оригінального, індивідуального, ексклюзивного об’єкту, де використовувались: елементи декору, інтер’єру та зовнішніх виробів, що неодмінно справляють враження на відвідувачів та власників помешкання, і не буде помилкою, назвати ці вироби вектором неповторності та неперевершеності індивідуалізму.

Отже розпочнемо: компанія «Грифон» у 2015 році розпочала супровід, дуже складного, деталізованого об’єкту – приватної садиби з високим рівнем технологічних вимог. З точки зору втілення власних виробничих амбіцій, та підтвердження своїх лідерських позицій, в плані інтер’єрної індустрії, як показав результат – завдання виконано на відмінно.

pryvatna-sadyba-pid-klyuch

Почнемо з фасадних виробів, здавалось, що такого особливого на сьогоднішній день можна придумати і втілити зі звичайними віконними конструкціями? Ніби в 21 столітті виробники з вікнами вже придумали все. Але у випадку з нашою садибою, було все значно складніше: в своїх віконних та дверних конструкціях, ми завжди використовуєм тільки найякісніші матеріали, провідних виробників світу. Так у вікнах цього шикарного будинку, ми використали, наші провірені десятиліттями матеріали, такі як:
1. Лакофарбова продукція фірми Текнос (Фінляндія) – лінія GORI, продукція даного європейського холдингу, імпортується у самі найвіддаленіші куточки світу, і має бездоганну репутацію, що дозволяє нам без жодних сумнівів використовувати її заради високого результату.

pryvatna-sadyba-pid-klyuch2
2. Віконна фурнітура, від нашого багаторічного надійного партнера – фірми ROTO(Германія), найпопулярніший в Європі виробник віконної фурнітури.

3. Клей який ми використовуєм, приїздить до нас з-за океану, з самих Обєднаних Штатів Америки, виробничий концерн H.B.Fuller, торгова марка Rakoll, вже майже 200 років цей клей використовують найпровідніші виробники, у різних галузях, зі всього світу.

4. Склопакети фірми Глас Трьош (Glas Trösch), представника однойменного європейського бренду Glas Trösch. Найрізноманітніші формули склопакетів, бездоганне виконання, точність, якість, своєчасність та високий професіоналізм, саме з такими прикметниками, компанія Glas Trösch робила свою переможну ходу по європейському ринку з початку ХХ століття. Зараз ми маєм велике задоволення пропонувати, якісний продукт цієї фірми у наших виробах, для наших клієнтів.

5. Як вже згадувалось вище, ми повністю займались веденням об’єкту та технічним наглядом, і проявили себе з найкращого боку, в абсолютно новій іпостасі для себе це герметизація і фарбування будинку з дикого кругляка, в даних роботах ми використали герметики, та шнури американської фірми зі світовим ім’ям Perma-Chink. Роботи пройшли успішно, і жодних проблем чи недоліків не було помічено.

6. Дерев’яний брус, який наша компанія використовує для виробництва вікон та дверей, є двох стандартів IV-68 та IV-78. Для нашої кліматичної зони як показали дослідження, достатньо температурних властивостей тоншого профілю, котрий має монтажну ширину у відповідності до свого маркування – 68мм. Основною умовою виконання робіт на даній садибі була монументальність, тому мова йшла тільки про ширшу монтажну ширину 78мм. Звичайно в місті можливо немає необхідності використовувати 78мм профіль, але за містом де пориви вітру значущі – 78мм профіль набуває актуальності, також зовнішній вигляд такого профілю додає впевненості до загального зовнішнього вигляду будівлі. Також мої слова яскраво підтверджуються замірами теплопровідності : IV-68 вікно від 1,5 до 1,4 Вт / (м2К) (монтажна глибина 68 мм), IV-78 вікно від 1,4 до 1,2 Вт / (м2К) (строительная глубина 78мм). З цих даних ми бачимо, що втрати тепла зменшуються до 15%, що дозволяє заощадити на обігріві приміщення в опалювальний сезон.

pryvatna-sadyba-pid-klyuch3
Отже вірно і зі смаком, компонуючи всі вище згадані матеріали, ми досягли вражаючого результату, яким ми хочемо поділитися з Вами. Адже замовляючи в Грифоні вікна Ви отримаєте не просто скло- прозорі конструкції, Ви отримаєте, дещо більше – візитну картку Вашого помешкання. Як Ви можете побачити на зображеннях, що всі віконні проєми, декоровані різьбленою лиштвою, різьбленим карнизом, розетками, пілястрами.

Наші майстри, виконуючи зовнішні роботи докладали усіх можливих зусиль, щоб дерево прослужило не одне десятиліття своїм власникам, а також не втрачало вигляду на протязі всього віку експлуатації. Можливим таке виконання стало, тільки завдяки великому багажу досвіду у роботі з деревом, та використанні надсучасних технологій у підготовці, виробництві, фарбуванні, обробці та монтажі виробів.

Дякую за увагу! Читайте також продовження у наступній статті, де ми Вам розповімо про внутрішню обробку приватної заміської садиби, роботою над, якою пишалось б будь-яке деревообробне підприємство світу, адже рівень індивідуальності, та деталізації виробів надвисокий, як і вимоги самого замовника та поставленні перед нами задачі.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×