Рафштори

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Рафштори (фасадні жалюзі) у Львові. Ціни

rafshtory

Фасадні жалюзі (рафштори) розроблені спеціально для використання ззовні приміщення і не бояться атмосферних явищ. Всі компоненти цих жалюзі виготовленні з високоякісних міцних матеріалів, які гарантують довготривалий термін екплуатації і безперервне функціонування системи в будь-яких погодних умовах.

Ламелі фасадних жалюзі виготовляються з гнучкого алюмінієвого сплаву товщиною 0,42 мм поверхня якого покрита спеціальним надміцним лаком , що гарантує підвищену стійкість ламелі да атосферних явищ. Використання спеціального захисного коробу дозволяє заховати підйомно-поворотний механізм, дякуючи чому самі жалюзі мають прекрасний естетичний зовнішній вигляд.

Питання та відповіді про фасадні жалюзі

  • Чим відрізняються рафштори та звичайні жалюзі?

Звичайні жалюзі використовуються переважно у приміщеннях: у кімнатах, офісах, кабінетах, тощо. Рафштори – це захисні фасадні жалюзі із високоміцних матеріалів із спеціальним покриттям.

  • Де використовуються рафштори?

Рафшторами зручно закривати великі скляні вітрини та цілі фасади. Це оптимальний та практичний варіант для ресторанів, магазинів, інших закладів. Вони забезпечують надійний захист від зловмисників, стильно та лаконічно виглядають, а керувати  ними дуже зручно за рахунок підйомно-поворотного механізму. Окрім того, вони захищають від сонця та спеки, дозволяють регулювати кількість світла у приміщенні, тощо.

  • Чи відрізняються рафштори і фасадні жалюзі?

За своєю суттю та призначенням це одне й те саме. Проте час від часу рафшторами називають конструкції із вальцьованими краями. Вони більш міцні та жорсткі, на відміну від жалюзі.

  • Де придбати рафштори у Львові?

Якщо вам потрібні надійні та міцні рафштори, звертайтеся до нас. Компанія Грифон займається розробкою індивідуальних рішень із міцних алюмінієвих ламелей товщиною 0,42 мм.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×