Різновиди жалюзів

Різновиди жалюзів

p12_1_b-copy

РЕФЛЕКСОЛ

Ваші вікна виходять на південну сторону? У вас є веранда? Хочете щоб Ваше приміщення виділялось серед інших , але при цьому відповідало всім тенденціям в дизайні фасадів і інтер’єру? Тоді зовнішні ролетні штори (рефлексол) – це те що Вам потрібно. Крім того рефлексол забезпечує 100% затемнення, гарантує високі показники теплоізоляції, захист від ультрафіолету. Зручність в експлуатації рефлексол їх надійність і привабливий зовнішній вигляд роблять такі конструкції просто незамінними в процесі надання Вашому помешканню максимальної сучасності і функціональності. Управління рефлексолами може бути ручне і електричне.

zahysni-rolokasety
РОЛОКАСЕТИ

Ролокасети для вікон і дверей, роловорота і ролорешітки гармонічно доповнюють єкстер’єр Вашого приватного чи комерційного об’єкту. Кожна ролокасета виготовляється по індивідуальному замовленню і може стати архітектурною складовою фасаду на будь-якій стадії будівництва. Варіанти профілів: піно наповнені, екструдовані і решітки.

Управління: ручне ( шнуровий привід, пружинно-інерційний), електричне (двигуни, радіоуправління, датчики, пульти і.т.д.) Ваш будинок- це Ваш світ. Спеціалісти «Компанії «Грифон»доповнять його захистом, теплом і комфортом. А якщо Ви будуєте завод чи магазин- в нас є для Вас багато технічних, сучасних рішень.

fetuna

МАРКІЗИ

Це сучасні сонцезахисні конструкції, які сьогодні широко застосовуються серед споживачів (ресторани, кафе, тераси, сади, балкони і т.д.). Маркіза це тіж самі навіси, але різниця суттєва в тому, що конструкцію маркізи при потребі (наприклад на зиму) можна згорнути. Маркізи виготовляються з високоякісних тканин австрійської фірми SATTLER.

Практичність матеріалів, міцність каркасів і простота в управлінні-одна з головних особливостей цих сонцезахисних систем. Стійкі до вигорання кольори матеріалів маркізних систем відкривають широкі можливості для створення неймовірно красивих і сучасних фасадів будинків.

gorizontalnye-alyuminievye-zhalyuzi
ЖАЛЮЗІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ

Жалюзі горизонтальні просто і легко вирішують проблему захисту від сонця. Традиційно в жалюзі цінують простоту в експлуатації, зносостійкість і відносно низьку вартість. Ми пропонуємо більше 90 видів кольорів, і близько 10 систем на жалюзі горизонтальні.

вертикальные жалюзи

ЖАЛЮЗІ ВЕРТИКАЛЬНІ

Жалюзі вертикальні дозволяють декорувати максимально великі вікна за невеликі гроші. Їх використовують в житлових і офісних приміщеннях, в медичних закладах, банках і салонах. Для жалюзі вертикальних використовують тканеві ламелі шириною 89 і 127мм. Одна з особливостей жалюзі вертикальних- це можливість використання їх, в якості перегородок. Жалюзі вертикальні являються естетичним, практичним і зручним рішенням.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×