Ролети

Ролети у Львові. Ціни

Тканеві ролети (рулонні штори) виконують не тільки декоративну функцію в інтер’єрі, але і є відмінним засобом захисту від яскравих і палючих променів сонця. Вони являють собою цілісне полотно спеціальної тканини, яке за допомогою особливої системи управління намотується безпосередньо на вал. Сам вал, за допомогою бічних кронштейнів або касети, може бути змонтований як на створку вікна, так і на проріз або стелю. Досить великий асортимент тканин, різних відтінків і фактур, без проблем дозволяє використовувати тканинні ролети не тільки як самостійний злементів прикраси вікна, але і легко комбінувати їх з різними типами гардин, портьєрами і тюлямі. Ролети тканинні діляться на два основних види: відкритого типу і закритого (касетні).

Касетні тканинні ролети мають короб, або касету, яка прикриває вал з тканиною, і напрямні, в яких фіксується полотно тканини, що не дозволяє їй провисати при відкритій на провітрювання створці вікна. Тканинні ролети відкритого типу можуть комплектуватися системою фіксації “струна”, яка використовується в якості направляючих.

Захисні ролети – ідеальний засіб, що захищає приміщення від проникнення в нього посторонніх. Виготовлені з міцного алюмінієвого профілю, стійкі до атмосферних коливань будь-якого типу, цей різновид ролет стане відмінною перепоною для проникнення в приміщення літньої спеки та холоду взимку. На відміну від віконних решіток, які виконують суто захисну функцію і практично не володіють ніяким естетичним зовнішнім виглядом, даний тип віконних ролет легко поверне первозданий вигляд вашого вікна, для чого необхідно просто підняти захисне полотно у відкрите положення. Різні типи профілів і різноманітність варіантів управління дадуть можливість підібрати і купити у Львові краще рішення для Вас за хорошою ціною.

Купити ролети на вікна у Львові

Вже більше двадцяти років компанія Грифон є лідером у Львові з продажу та встановлення таких виробів, як жалюзі та ролети. За цей час ми накопичили цінний досвід і набули довіру наших клієнтів, про що свідчить величезна кількість позитивних відгуків та подяк від відомих українських та російських замовників.

У сферу інтересів компанії Грифон входить виробництво і реалізація, як готової продукції, так і комплектуючих елементів. Використовуючи сучасне обладнання та досвід справжніх професіоналів, ми здійснюємо виробництво жалюзі і ролет всіляких форм кольорів і розмірів. Всі жалюзі та ролети, вироблені компанією Грифон, мають високу якість і довгий термін служби, що підтверджується тривалою гарантією.

Крім виробництва та реалізації ролет і жалюзі, ми надаємо якісну і висококваліфіковану інформаційну підтримку нашим теперішнім і майбутнім клієнтам. Розвивайте свій успіх разом з фахівцями компанії Грифон і результат не змусить себе чекати.

Ціни на ролети від 350 грн/штука.

Питання та відповіді про ролети на вікна

  • Як встановити ролети на вікна?

Переважна більшість ролетів поділяється на відкриті і закриті. Відкриті достатньо закріпити саморізами. Проте враховуйте, що на цьому місці назавжди залишаться отвори. Обов’язково регулюйте висоту кронштейнів. В закритих на кронштейни монтується на сам ролет, а направляючі та короб. Для їх фіксації достатньо спеціального двостороннього скотча.

  • Чи існують ролети на двері?

Так. Це зазвичай внутрішні декоративні чи зовнішні захисні ролети. Підбирати їх треба під конкретні габарити та задачі.

  • Чи варто купувати ролети з електроприводом?

Ролети з електроприводом дорожчі та їх складніше монтувати. Проте вони мають кілька переваг. Дистанційне керування дозволяє не відволікатися від повсякденних справ та легко регулювати положення ролетів. Із механізму не звисає шнур чи ланцюжок для керування. А особливо такі ролети зручні для великих, високо розташованих вікон чи вікон у важкодоступних місцях.

  • Де купити ролети у Львові?

Звертайтеся до нас, щоб купити якісні ролети у Львові. Консультанти компанії Грифон допоможуть визначитися з вибором, розрахувати розміри та зробити замовлення.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×