Ролокасети

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Ролокасети на замовлення у Львові. Ціни

rolokasety2

Співробітники компанії Грифон – висококласні професіонали в галузі дизайну, виготовлення і монтажу ролет, ролокасети і жалюзі у Львові .В найшвидші терміни (від 2 до 3 робочих днів) ми заміряємо і виготовимо жалюзі, ролокасети або тканинні ролети під розміри ваших вікон. І в зручний для вас час майстер зробить монтаж на пластикові, дерев’яні вікна, або просвердлить стіну чи стелю.

Для виготовлення ми використовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі з Польщі, Німеччини та Голландії. Тільки у нас найбільший вибір тканин для тканевих ролет, і ламелей для жалюзі. Тільки у нас ви отримуєте гарантію! Наш секрет простий: головне що-б клієнт був задоволений.

Захисні ролокасети Львів – це надійні системи, що захищають вікна, двері, балкони, гаражі, вітрини торговельних павільйонів від проникнення, зайвого світла і сторонніх непотрібних поглядів. Також наголошуєм, що дані системи не псують екстер’єр будинку, а навпаки надають респектабельного зовнішнього вигляду.

Купити ролокасети на вікна

Основна функція ролокасет – це захист. В даний час ролети є невід’ємною частиною безпеки житла, торгових павільйонів, магазинів, при виборі відповідного профілю їх використовують як ворота для гаражного приміщення. Ролокасети захисні у Львові також здатні виконувати і теплозахисні функції. Для цього планки заповнюються утеплювачем, що дозволяє істотно заощадити на загальному опаленні.

Конструкція ролокасети являє собою полотно, що складаються із сталевих або алюмінієвих смужок. Полотно рухається по напрямних. При відкриванні воно намотується на розміщений зверху вал. Зовнішній вигляд захисних ролет, а також термін їх експлуатації безпосередньо залежить з чого виготовлені ламелі. В даний час для виготовлення ламелей захисних ролет використовують, або сталь, або ж алюміній. Алюміній менш схильний до окислення, тому ролети, виготовлені з цього металу, служать набагато довше.

rolokasety3 rolokasety4

Особливості захисних ролокасет на вікна:

 • На відміну від решіток, їх не потрібно щороку фарбувати;
 • Матеріалом для виготовлення використовується сталь, або алюміній;
 • Профіль смуг може бути екструдованим, або наповненим утеплювачем;
 • Використовуються ламелі 39, 40, 45 і 55 мм;
 • Теплозахисні здатності захисних ролет дозволяють на 10-40 % знизити витрати на опалення;
 • Відмінний і ефективний захист від вологи, пилу, надлишкового сонячного випромінювання;
 • Додатково ефективний захист від внутрішніх і зовнішніх шумів;
 • Захисні ролети відповідають всім правилам пожежної безпеки: відкриті – вони не є перешкодою для евакуації;
 • Різні способи управління системою: механічне, електричне;
 • Можна монтувати як на побудованих будинках, так і в процесі їх побудови.

Останнім часом ролокасети на вікна стали все більш поширеними, що цілком зрозуміло: вони прості у використанні, надійні, а також суттєва перешкода для зловмисників. У спекотні пори року вони захищають приміщення від перегріву, від сонця, а значить, істотно знижують витрати на кондиціонування повітря і вентиляцію. Використовуючи захисні ролети на вікна, ви забезпечите своєму приміщенню додаткову звукоізоляцію. Захисні ролети можна встановлювати декількома способами, як на зовнішню частину прорізу, так і на внутрішню.

Ціни на ролокасети від 1050 грн. за квадратний метр.

Питання та відповіді про ролокасети

 • Що краще: ролокасети чи ролети?

Це залежить від мети. Ролети можуть бути суто декоративними та лише захищати від світла. А ролокасети відповідають в першу чергу за захист. Вони виготовлені із міцних алюмінієвих чи сталевих смужок.

 • Чим відрізняються ролокасети та жалюзі?

Жалюзі – більш побутовий домашній варіант. Ролокасети міцніші. Переважно їх використовують у комерційному сегменті або, наприклад, для захисту гаражу. Окрім того, ролокасети краще ізолюють від шуму та зберігають тепло. Вони захищають від ультрафіолету, погодних умов, зламу та інших сторонніх чинників.

 • Чи є ролокасети із дистанційним управлінням?

Ми пропонуємо ролокасети двох типів: із механічним управлінням та електроприводом. Моделями із електроприводом можна керувати дистанційно. Наприклад, відкривати вхід ще на під’їзді. Загалом механізм керування майже не відрізняється від жалюзі та ролетів.

 • Де купити ролокасети у Львові?

Щоб придбати якісні та надійні ролокасети у Львові, звертайтеся до нас. Компанія Грифон пропонує широкий асортимент різних конструкцій із ламелей різної ширини.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×