Магазин

Дерев’яні вікна на замовлення у Львові, ціни

derevyani-vikna2

Деревяні вікна з екологічно чистого дерева з усіма перевагами звичних пластикових конструкцій, в тому числі і ціною, – це не фантастика, а реальність, якщо ви звернулися в компанію «Грифон».

Дерев’яні вікна від компанії «Грифон» це:

  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення, можливість сформувати конструкцію дерев’яного вікна за індивідуальним замовленням;
  • Різні варіанти склопакетів (дерев’яні вікна з підвищеними звукоізоляцією, теплоопором, міцністю і ударостійкістю);
  • Широка кольорова гамма: прозорі лакові покриття дарують дереву безліч нових відтінків ( 16 основних відтінків системи водних просочень і лаків фірми GORI (Данія);
  • Виготовлення конструкцій будь-якої складності (від прямокутних до круглих і розсувних);
  • Професійна установка дерев’яних вікон;
  • Гарантія 3 роки кожного дерев’яного вікна, виготовленого і встановленого нашими фахівцями.

Звертаючись до нас у компанію, ви отримуєте можливість встановити дерев’яні вікна, які ідеально відповідні до стилю вашого будинку, його архітектурним особливостям, а також – власним фінансовим можливостям. Ми починаємо роботу з виготовлення вікон з ретельного вивчення всіх особливостей приміщення, в якому буде проведений їх монтаж.

Індивідуальний підхід до клієнта, кожне дерев’яне вікно виготовляється за кресленнями, повністю узгодженими з клієнтом і в рамках технічних характеристик, особливістю дизайну і відповідно до ДСТУ.

Нашими дерев’яними вікнами оснащені сучасні котеджні селища побудовані за всіма європейськими стандартами і якістю. У кожному дерев’яному вікні встановлена протизламна фурнітура ROTO NT (Німеччина), яка прослужить довго і надійно протягом багатьох років.

Монтаж дерев’яних вікон проводиться фахівцями що мають великий досвід роботи в даній сфері і в термін зазначений у договорі.

З усіх питань і замовленням дерев’яних вікон Ви можете звернутись до наших менеджерів, які допоможуть Вам вибрати деревину з якої будуть виготовлені дерев’яні вікна, фурнітуру, колір, дизайн і розрахувати повну вартість відповідно до Ваших побажань.

Всі наші клієнти отримують ексклюзивні дерев’яні вікна, створені для конкретного приміщення. Будучи виробниками, ми можемо одночасно пропонувати і привабливі ціни , і ексклюзивний дизайн дерев’яних вікон. Ви можете замовити дерев’яні вікна економ – класу для заміського будинку, або благородні вікна з ефектом зістаренного дерева для котеджу в аристократичному стилі.

Компанія «Грифон» – це унікальні можливості вибору «дерев’яних нарядів» для будь-якого будинку.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×