Магазин

Дерев’яні вікна на замовлення у Львові. Ціни

derevyani-vikna2

Деревяні вікна з екологічно чистого дерева з усіма перевагами звичних пластикових конструкцій, в тому числі і ціною, – це не фантастика, а реальність, якщо ви звернулися в компанію «Грифон».

Дерев’яні вікна від компанії «Грифон» це:

  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення, можливість сформувати конструкцію дерев’яного вікна за індивідуальним замовленням;
  • Різні варіанти склопакетів (дерев’яні вікна з підвищеними звукоізоляцією, теплоопором, міцністю і ударостійкістю);
  • Широка кольорова гамма: прозорі лакові покриття дарують дереву безліч нових відтінків ( 16 основних відтінків системи водних просочень і лаків фірми GORI (Данія);
  • Виготовлення конструкцій будь-якої складності (від прямокутних до круглих і розсувних);
  • Професійна установка дерев’яних вікон;
  • Гарантія 3 роки кожного дерев’яного вікна, виготовленого і встановленого нашими фахівцями.

Звертаючись до нас у компанію, ви отримуєте можливість встановити дерев’яні вікна, які ідеально відповідні до стилю вашого будинку, його архітектурним особливостям, а також – власним фінансовим можливостям. Ми починаємо роботу з виготовлення вікон з ретельного вивчення всіх особливостей приміщення, в якому буде проведений їх монтаж.

Індивідуальний підхід до клієнта, кожне дерев’яне вікно виготовляється за кресленнями, повністю узгодженими з клієнтом і в рамках технічних характеристик, особливістю дизайну і відповідно до ДСТУ.

Нашими дерев’яними вікнами оснащені сучасні котеджні селища побудовані за всіма європейськими стандартами і якістю. У кожному дерев’яному вікні встановлена протизламна фурнітура ROTO NT (Німеччина), яка прослужить довго і надійно протягом багатьох років.

Монтаж дерев’яних вікон проводиться фахівцями що мають великий досвід роботи в даній сфері і в термін зазначений у договорі.

Купити дерев’яні вікна у м. Львів

З усіх питань і замовленням дерев’яних вікон Ви можете звернутись до наших менеджерів, які допоможуть Вам вибрати деревину з якої будуть виготовлені дерев’яні вікна, фурнітуру, колір, дизайн і розрахувати повну вартість відповідно до Ваших побажань.

Всі наші клієнти отримують ексклюзивні дерев’яні вікна, створені для конкретного приміщення. Будучи виробниками, ми можемо одночасно пропонувати і привабливі ціни , і ексклюзивний дизайн дерев’яних вікон. Ви можете замовити дерев’яні вікна економ – класу для заміського будинку, або благородні вікна з ефектом зістаренного дерева для котеджу в аристократичному стилі.

Компанія «Грифон» – це унікальні можливості вибору «дерев’яних нарядів» для будь-якого будинку.

Питання та відповіді про вікна з дерева

  • Як доглядати за поверхнею дерев’яних вікон?

Щоб дерево слугувало довго та без проблем, за ним необхідно обережно доглядати. Уникайте хімічних миючих засобів на основі кислот, лугів, розчинників. Якщо без волого прибирання не обійтися, віддайте перевагу звичайному мильному розчину чи спеціальним засобам на спиртовій основі. Тканину краще брати м’яку та без ворсу. Наприклад, замшу. В залежності від типу деревини, місця знаходження та зовнішніх умов, періодично оновлюйте лакофарбовий шар вікна. За сприятливих обставин це достатньо робити раз на 10 років.

  • Як доглядати за фурнітурою дерев’яних вікон?

Фурнітура постійно знаходиться під механічним навантаженням, тож швидше зношується. Слідкуйте, щоб у рухомі механізми вікна не потрапляв бруд та сторонні предмети. Не використовуйте агресивні миючі засоби та розчинники. За необхідності, раз на рік обробляйте місця із найбільшим тертям спеціальною олією. Щоб рами не зміщалися з часом, не вішайте на них важкі предмети. А всі ремонтні роботи залишайте лише фахівцям.

  • Де купити дерев’яні вікна у Львові?

Щоб купити дерев’яні вікна у Львові, звертайтеся до нас. Ми допоможемо обрати ідеальний варіант, виконати всі розрахунки та остаточно визначитися з вибором. Компанія Грифон – один із лідерів ринку, тож якість нашої продукції не визиває сумнівів.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×