Магазин

Металопластикові вікна у Львові

vikna-pvx

Металопластикові вікна вже давно вважаються обов’язковим атрибутом комфортного житла. Якщо ви плануєте замінити старі віконні системи в своєму будинку – конструкції з металопластику стануть найбільш надійним та економічним варіантом. Перш ніж зупинитися на якійсь конкретній моделі, необхідно ознайомитися з інформацією про виробника, якість його продукції, терміни виготовлення та список послуг, які надає компанія. Звертайтеся лише до перевірених виробників, які мають рекомендації від споживачів.

a27

Де купити якісні металопластикові вікна у Львові?

Лідером виробників віконних систем на Західній Україні вже кілька років залишається компанія «Грифон». Ми займаємося виробництвом якісних вікон із металопластику з використанням сучасного обладнання та нових технологій, які дозволяють створювати міцні та довговічні конструкції.

Всі наші вироби відповідають вітчизняним та міжнародним стандартам якості. Це підтверджується не тільки відповідними сертифікатами, але й численними позитивними відгуками наших клієнтів. Ви можете самостійно переконатися в якості металопластикових вікон від компанії «Грифон». Для цього достатньо буде оформити замовлення на сайті або за вказаним номером телефону.

a25

Як вибрати металопластикові вікна?

Вибір габаритів та дизайну віконної системи напряму залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Наприклад, для офісу краще підібрати стандартні моделі вікон. А от при виборі віконної конструкції для дому варто віддати перевагу варіанту, що найкраще гармоніюватиме з вашим інтер’єром за кольором і дизайном. Спеціалісти також радять звернути особливу увагу на наступні критерії:

  • кількість повітряних камер у ПВХ-профілі (від цього фактору залежить рівень теплоізоляції; найбільш оптимальним варіантом сучасні виробники називають трикамерні профілі);
  • характеристики склопакета (двокамерні склопакети забезпечують найкращу шумоізоляцію);
  • особливості фурнітури (від її якості буде залежати надійність, довговічність та функціональність вікон).

a21

Вам необхідно встановити конструкцію нестандартної форми? Тоді ідеальним рішенням для вашого дому стануть вікна на замовлення. Наші спеціалісти можуть виготовити віконну систему потрібної вам форми та габаритів. Декоративне оформлення також виконується згідно з побажаннями клієнта. Ми можемо пофарбувати конструкцію в обраний вами колір, виконати ламінування декоративною плівкою або зробити цікавий вітраж. Така покупка дозволить урізноманітнити інтер’єр та зробити вікна оригінальною окрасою кімнати, яка буде виражати ваш індивідуальний авторський стиль.

Ми пропонуємо якісні металопластикові віконні системи за найкращими цінами у Львові. Для отримання інформації щодо покупки і доставки звертайтеся до наших менеджерів.

 

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×