Жалюзі вертикальні

Жалюзі вертикальні

вертикальні жалюзі

Контроль освітлення в приміщенні завжди турбував людство. Штори, ролети, горизонтальні та вертикальні жалюзі – винаходи, які призначені для регулювання кількості природнього освітлення, що має потрапляти в приміщення. Основною перевагою якою володіють вертикальні жалюзі, це можливість змінювати рівень пропускання сонячного світла через вікно. Завдяки універсальності регулювання та поворотності складових частин, можна обрати ідеальне положення для правильного освітлення. Вертикальні жалюзі пасуватимуть до інтер’єру будь-якого приміщення, головне вірно підібрати кольорову гаму, що гармонійно пасуватиме до дизайну кімнати. Вертикальні жалюзі складаються із ламелей – рухомі частини жалюзі, що обертаються та пропускають відповідну кількість світла. Вертикальні жалюзі виробництва ТзОВ «Компанія Грифон» пропонують різноманіття із понад 500 тканин. Такий асортимент дозволяє підібрати вертикальні жалюзі для приміщень будь-якого типу.

жалюзі вертикальні

Жалюзі вертикальні – варіанти керування

Механізм керування жалюзі відбувається за допомогою шнурка. Загалом жалюзі мають три варіанти зсуву жалюзі відносно шнурка:

  • До нього;
  • Від середини;
  • Від нього;

Таким чином вертикальні жалюзі можуть адаптуватись під потреби інтер’єру приміщень різного типу. Варто зазначити, що по довжині жалюзі можна коригувати під потреби замовника. Вертикальні жалюзі раніше були прерогативою офісних приміщень, проте останнім часом, їх доволі часто встановлюють і в приватних помешканнях. Простота в використанні та обслуговуванні підкорила серця користувачів. Купити вертикальні жалюзі – означає позбутись проблем із надто яскравим освітленням та закрити кімнату чи офіс від поглядів роззяв.

жалюзі львів

На що варто звертати увагу, якщо бажаєте купити вертикальні жалюзі?

Першочергово оцініть матеріал із якого виготовлені ламелі, його стійкість до забруднення та міцність. Підберіть тип тканини, що найкраще пасуватиме Вашому приміщенню. Варто купити вертикальні жалюзі із безпечних тканин, щоб останні не могли негативно вплинути на здоров’я близьких. Ламелі для жалюзі від ТзОВ «Компанія Грифон» виготовляються з синтетичних, гіпоалергенних тканин імпортного виробництва. Тканина, що використовується на виробництві ТзОВ «Компанія Грифон» має усі необхідні гігієнічні висновки державної санітарно- епідеміологічної експертизи.

Жалюзі компанії Грифон продукуються на алюмінієвих карнизах, на відміну від пластикових, карнизи з алюмінію значно витриваліші та зручніші в експлуатації. Відповідно, наші жалюзі за усіма якісними показниками є одними з найкращих, серед усіх представників на ринку.

Широкий асортимент кольорової гами, безпечні та надійні матеріали, виготовлення за індивідуальним замовленням – це численні переваги, якими володіють жалюзі від компанії виробника Грифон.

Для правильної корекції рівня освітлення в офісних приміщеннях, купити вертикальні жалюзі – ідеальне рішення.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×