Ролети

Ролети

ролети

Захист вікон від пошкоджень та яскравого сонячного світла ще на початку 19 століття масово довіряли ролетам. Це винахід, який працює по принципу скручування та розмотування певного матеріалу. Віконні ролети можна розділити на зовнішні та внутрішні. Перші створені для захисту вікон від зовнішнього впливу, вони виготовляються із металевих чи пластикових пластин, які складені в такому порядку, що можуть вільно скручуватись, але при розмотуванні формують тверду завісу, що захищає віконне скло від пошкоджень.

Віконні ролети користувались неабиякою популярністю в старій польській та німецькій архітектурі, а сьогодні підкорюють увесь світ. Якісні віконні ролети не тільки здатні захистити вікна від пошкоджень, але є ще одним бар’єром, який постає перед зловмисниками чи квартирними злодіями. На відмінну від віконних ґратів, котрі псують естетику, захисні віконні ролети виглядають доволі гармонійно, виконуючи ту ж функцію та не псуючи вигляду фасаду будинку.
Внутрішні віконні ролети є аналогом штори та жалюзі. Вони зручні у щоденному використанні та гармонійно вписуються у сучасні тренди дизайну. Велике різноманіття тканин дозволяє чудово вписати тканинні віконні ролети в інтер’єр будь-якого приміщення. Загалом віконні ролети розрізняють двох категорій:

  • Касетні
  • Відкритого типу

Касетні ролети створені таким чином, що увесь механізм, включно із валом, який обертається намотуючи тканину, заховані у спеціальну касету. Ролети відкритого типу не мають касети, проте чудово вписуються в інтер’єр будь-якої кімнати. Віконні ролети розроблені таким чином, щоб не розвіюватись при відкритому вікні.  Касетні віконні ролети мають спрямовуючу систему, що запобігає вільним рухам навіть при поривах вітру. Віконні ролети відкритого типу обладнані захисною системою струна, яка натягнута в такий спосіб, щоб попередити вільні рухи тканини під впливом повітряних потоків. Обираючи, які віконні ролети купити, варто врахувати матеріали з яких вони зроблені. Зокрема зверніть увагу на тканини, останні мають бути синтетичними та гіпоалергенними. Компанія Грифон продукує віконні ролети із застосуванням виключно надійних та безпечних для людського здоров’я матеріалів. Купити віконні ролети виробництва компанії Грифон – означає отримати якісний та надійний виріб, що довговічно виконуватиме свої функції.
У сферу інтересів компанії Грифон входить виробництво і реалізація, як готової продукції, так і комплектуючих елементів. Використовуючи сучасне обладнання та досвід справжніх професіоналів, ми здійснюємо продукцію жалюзі і ролет різноманітних форм, кольорів і розмірів. Усі жалюзі та ролети, вироблені компанією Грифон, мають високу якість і довгий термін служби, що підтверджується тривалою гарантією. Крім виробництва та реалізації ролет, ми надаємо якісну і висококваліфіковану інформаційну підтримку нашим теперішнім і майбутнім клієнтам. Розвивайте свій успіх разом з фахівцями компанії Грифон і результат не змусить себе чекати.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×