Ролокасети

Ролокасети

Захист власного житла та бізнесу – стратегічно важливе завдання. Для попередження проникнення зловмисників у приміщення через вікна власники доволі часто встановлюють металеві ґрати. Це далеко не найбільш естетичні конструкції, які потребують регулярного догляду, малювання та не гарантують високого рівня безпеки. Значно кращим виходом є ідея купити ролокасети. Останні дозволяють цілковито закрити доступ до вікон на період відсутності будь-кого в приміщенні. В такий спосіб рівень безпеки будівлі зростає у декілька разів. Захисні ролокасети являють собою складну, захисну, водночас компактну конструкцію, яка дозволяє гарантувати високу безпеку будь-якій будівлі. Захисні ролокасети продукуються із міцних металевих пластин, які при закритті ролокасети утворюють тверду поверхню перед вікном, дверима, балконом і т.д.

Перевага, яка зробила захисні ролокасети лідером на ринку – простота у монтуванні та щоденному використанні. В багатьох західних країнах автоматичні ролокасети замінили гаражні ворота. Варто зазначити, що механічні ролокасети користувались великим попитом у Німеччині ще перед початком ІІ світової війни. Навіть зараз у будинках того, часу часто зустрічаються вмонтовані у стіни ролокасети, які доволі вигідно використовувати для захисту власного житла.

ролокасети львів

Усі властивості, якими володіють ролокасети, перетворили даний виріб на зручний інструмент, що став елементом щоденного вжитку. Особливості захисних ролокасет:

  • Швидке виготовлення та монтаж (в п’ятиденний термін);
  • Можливість створення дистанційних автоматичних або звичайних механічних систем;
  • Фінансова доступність;
  • Додаткове тепло і звукоізоляція;
  • Високий ступінь надійності, можливість підключення до систем охорони та системи «Розумний будинок»;
  • Естетичний вигляд, можливість підбору кольору відповідно до екстер’єру фасаду;
  • Тривалий термін служби, висока стійкість до пошкоджень;

Купити ролокасети та встановити їх на торгові павільйони один з найкращих способів, захистити останні від злодіїв. Вже зараз численні підприємці обирають встановлення ролокасет, як альтернативу ґратам на вікнах чи складним дверним конструкціям. Компанія Грифон – володіє багаторічним досвідом у продукції та монтажі ролокасетних систем. Електричні ролокасети – системи з механізмом автоматичного підйому та опускання, що дозволяє обійтись без фізичних зусиль. Їх вигідно встановлювати на гаражі, як альтернативу воротам, доповнюючи пультом дистанційного керування. Електричні ролокасети ми часто спостерігаємо в американських фільмах, як замінник гаражних воріт.

купити ролокасети

Механічні ролокасети, якісно нічим не поступаються електричним, проте їх не обладнаєш дистанційним управлінням. Для створення міцної конструкції ролокасети використовують полотно та сталеві або алюмінієві ламелі. На сьогоднішній день, краще використовувати алюмінієві пластини, оскільки вони не піддаються корозійному впливу та є доволі легкими, що спрощує експлуатацію захисних ролет. При закритті ролети планки металу розташовуються на полотні таким чином, що утворюють стійку конструкцію, здатну витримувати чимале механічне навантаження. Зламати закриту ролокасету доволі непросто на це піде багато часу, тому злодії, як правило, оминають захищені ролокасетами підприємства та житлові будівлі.

Не всі знають де можна купити якісні ролокасети у Львові, презентуємо Вам найбільш надійного виробника захисних ролокасет в регіоні – компанію Грифон. В продукції ролокасет виробник Грифон використовує виключно якісні та перевірені матеріали. Захисні ролокасети популярні серед бізнесу, оскільки підвищують енергоефективність будь-якого приміщення зменшуючи тепловтрати та дозволяють знизити витрати на опалення. Для місцевого бізнесу купити ролокасети в компанії Грифон – найкращий спосіб захистити власну справу.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×