Рафштори

Рафштори

рафштори

Захист приміщення від надмірного сонячного проміння лише на перший погляд може здаватись незначною проблемою. Насправді ж, це важлива частина як в естетичному плані дизайну інтер’єру так і в практичному. За відсутності будь-якого захисту, сонячні промені швидко проникають в приміщення і створювати непотрібний парниковий ефект. Окрім того, надмірна кількість прямих сонячних променів негативно впливає на меблі та створює негативний вплив на мікроклімат в кімнаті.

Тренди сучасного будівництва пропонують досить багато комфортних рішень цієї проблеми. Одним із таких є рафштори. З однієї сторони, це – типові жалюзі на вікна. Проте, це лише зовнішній вигляд. Насправді ж рафштори – ефективна конструкція, яка кріпиться із зовнішньої сторони будинку та виконує цілий ряд важливих функцій.

рафштори львів

На відміну від звичайних жалюзей, рафштори встановлюються із зовнішньої сторони  та , завдяки цьому, можуть приймати більшу частину сонячних променів не створюючи парникового ефекту між жалюзями та вікном. Завдяки цьому, власники приміщень мають чудову можливість економити на кондиціонуванні.

Тому серед переваг використання рафшторів є:

  • Відсутність потреби встановлювати кондиціонери;
  • Можливість змінювати світловий потік відповідно до потреб: рафштори ідеально вирішують проблему затемнення та затінення приміщення;
  • Раштори – це стильне рішення для Вашого фасаду та загального дизайну;
  • Стійкість до механічних пошкоджень та несприятливих погодних умов;
  • Можливість використання при будь-якому кліматі;
  • Забезпечення звукоізоляції для будинку.

Рафштори мають два типи управління: ручне та автоматичне керування. Ручне управління передбачає встановлення спеціальної ручки всередині приміщення. Її механізм дозволяє керувати рівнем затіненості в приміщенні не виходячи з нього.

рафштори купити у львові

Автоматичне управління здійснюється за допомогою однієї кнопки, що робить його значно комфортнішим у використанні, проте додає вартості конструкції завдяки додатковим елементам, які необхідно встановлювати для такої функції.

Всі компоненти наших рафштор виготовленні з високоякісних міцних матеріалів, які гарантують довготривалий термін екплуатації і безперервне функціонування системи в будь-яких погодних умовах. Ламелі фасадних рафштор виготовляються з гнучкого алюмінієвого сплаву товщиною 0,42 мм поверхня якого покрита спеціальним надміцним лаком , що гарантує підвищену стійкість ламелі до атмосферних явищ. Використання спеціального захисного коробу дозволяє заховати підйомно-поворотний механізм, дякуючи чому самі жалюзі мають прекрасний естетичний зовнішній вигляд.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×