Зовнішні штори (Рефлексол) у Львові, ціни

Зовнішні штори (Рефлексол) у Львові, ціни

рефлексол

Архітектурні реалії такі, що оформлення кожного окремого будинку чи приміщення вже давно не потребує вибору між стилем, практичністю чи будь-чим іншим. Сьогодні і снує вдосталь засобів, які зможуть допомогти зробити Ваш будинок максимально затишним, стильним та практичним. Одним із таких засобів сміливо можна назвати і рефлексоли.

Моторизовані рефлексоли прийшли на заміну не завжди доречним шторам. За своєю суттю рефлексоли – зовнішні рулонні штори. Вони відмінно підходять для вікон, які виходять на південну сторону, веранд та стильного оформлення приміщення. Вони цілковито відповідають найновішим тендеціям у дизайні інтер’єрів та мають цілий ряд переваг перед внутрішніми шторами:

 • Ефект винограду, що створюється в приміщенні дозволяє економити кошти на кондиціонуванні. Рефлексол дозволяє знизити температуру в приміщення на 5-7 градусів;
 • Рефлексоли добре захищають від цікавих очей з вулиці;
 • В зимовий період слугують додатковим тепловим захистом;
 • Захищають меблі від вигорання від дією прямих сонячних променів;
 • Вони є додатковим архітектурним елементом фасаду.

рефлексол у львові

Рефлексоли ефективно застосовувати для значних отворів, де часто буває досить складно досягти ідеальної рівноваги між занадто сильним освітленням приміщення та недостатнім. Саме для створення комфортних умов у приміщеннях із сильним освітленням і використовуються такі ретельно продумані конструкції.

Зазвичай рефлексоли обладнуються високоякісною тканиною, що є стійкою до вітру та більшості зовнішніх подразників, включаючи опади, тому рефлексол зберігає чудовий зовнішній вигляд навіть при тривалій експлуатації.

Функції рефлексолів:

 1. Захист від сонця;
 2. Захист від вітру та непогоди;
 3. Захист від комах;
 4. Енергозбереження;
 5. Декоративна функція;
 6. Носій реклами;
 7. Захист конфіденційності.

Зважаючи на це, можна стверджувати, що рефлексол – це ефективний засіб як для захисту приватних будівель, так і бізнес приміщень.  Можуть застосовуватися на  верандах, на фасадах, терасах, балконах, в торгових центрах, може бути актуальним використання в кінотеатрах.

купити рефлексол

Із недоліків можна виділити лишень неможливість в окремих моделях регулювати рівень потрапляння сонячних променів. Проте, для уникнення проблем із рівнем освітленості ми рекомендуємо звертатись безпосередньо до спеціалістів, які допоможуть визначити найбільш оптимальну модель.

Компанія Грифон – це Ваш надійний партнер та підтримка у питаннях ефективного оформлення будівель.

Записатися на замір

 

×
Передзвоніть мені

 ×